Blog

Kasım 22, 2017

Konya Koltuk Takımları

Koltuk takımları seçimi yaparken seçici üslubu ile Konyalı hemşerilerim alacakları Koltuk modelleri için seçim yaparken genellikle renk uyumu olacak ve renk uyumu asla eskiye yönelik olmayacak biz Konya‘da üretici bir firma olarak üretmiş olduğumuz medellerde renk uyumuna büyük bir titizlikle itina göstermekteyiz. Renk uyumu berjer ve kanepeler arasında olan kombinasyon olarak ayarlanmakta ve yine olaki tarzınıza uyan renk bulamadığınız zaman kumaş kartela ile istediniz renk seçimi yapmanıza imkan sunmaktadır.

KOLTUK TAKIMI ALIRKEN ÖZEL ÖLÇÜ OLURMU?

Siz sormadan biz cevaplayalım.

Koltuk Takımı veya sedir veya köşe takımı almaz hiç fark etemez isterseniz ölçünüz ile gelin biz istediğiniz ölçüde yapalım isterseniz biz gelelim evinize odanınölçüsünü alalım ve tam istediğiniz ölçülerde üretim.

KOLTUK MODELLERİ HAKKINDA BİLGİLER 

insanlar ev gezmelerinde çektiği resimler ile ilgi alaka göstermekte.

Yazının devamı gelecek takipte kalın.

Koltuk Takımları , ,
About Eslem Özdemir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.