Dekorasyon

Oturma Odanıza Mobilya Tavsiyesi

By Şubat 23, 2018 No Comments

Mobilyalarınız oturma odanızın en güzel süsüdür ve sizin ruh halinizi salona yansıtmaktadır, Ruh haliniz, seçimize dahil olarak oturma odanıza vermiş olduğunuz renk uyumları illaki her kezin vazgeçilmez seçimidir. Özellikle “Mobilya” seçimi yaparken renk konusunda genel olarak hepimiz renk ve model uyumuna dikkat ederiz .

Mobilya seçiminde en önemli olan kısım ise “Koltuk Takımı” seçimi biz buna ne diyelim artık bu iş birazda bizim işimizle alakalı olsa gerek aldığınız hiçbir vitrin veya yemek masası, yatak odası, gümüşlük veya herhangi bir mobilya gereçleri sizin için hem gösterişe hitap edecek hemde oturum ile rahatlık verecek.

Koltuk Takımındaki Rahatlık

Koltuk Takımlarında gösteriş kadar rahatlıkta ön planda olduğunu biliyoruz, Rahatlık ön planda lakin gösteriş olmasa olmazı mobilyalara uyumu olmaz ise buda olmaz ise olmazı e  nasıl olacak bu mesele diyecek olursanız kalitesinden ve rahatlığından ödün veremeyecek ve daha önce test edilmiş bir ürün’mü alacaksınız? o zaman yok yok biz en iyisi size rahatlık konusunda test edilmiş onaylanmış ürünlerimize yönlendirelim ve siz sadece ürünlerimizi görsel olarak seçin ve biz rahatlık konusu ve sağlamlık konusunda onay almış ürünlerimizi sizler için üretelim ve kapınıza kadar getirelim kurulumunu yapalım.

  1. Rahatlık olmaz ise olmazınız olsun
  2. Kalite vazgeçilmez olsun’ki size uzun yıllar hizmet versin
  3. görsel zenginlik illaki olacak ama bu konuda sizin seçiminiz çok önemli odanızın dekorunu iyi göz önünde bulundurun’ki model uyumu arasında uyumsuzluk olmasın

Model uyumunda kararsız kalırsanız sizler için kendi bünyemizde bulunan mimarlar sizlere yardımcı olsun, siz seçim yaparken kararsın kalmayın.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.